Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12éves vagyok menstuácio után...

12éves vagyok menstuácio után pár nappal tojásfehérjéhez hasonlo folyásom van. A hüvelyembe is szúr de ez már régebben is volt de elmúlt és most megint kezdi előről. Nagyon félek anyukámnak nem merek szolni sem mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
peteérésnek hívják, nincs semmi gond
2016. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

De ezt nem tanítják az iskolában?

Vagy az iskolai védőnő,nem ment be hogy csak a lányokkal beszéljen ezekről?


19/F

2016. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még erről nem tanultunk de sztem fogunk :D
2016. febr. 7. 15:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Normális.


Tini korban jelenik meg a fehér folyás(9-15 éves kor körül,valakinek mensi előtt valakinek mensi után pár évvel vagy akár mensivel egy időben).Ez természetes folyá,minden nap van és minden nőnek,a hüvely tisztulását szolgálja. Egyénenkênt eltér kinek mennyi van,valakinek nagyon kevés és ritkán,de sokaknak minden nap van folyasa,nêha több,néha kevesebb.Mensi előtti,utáni 1-2 hétben egész sok folyás lehet az ovulació miatt.


Színe:fehér vagy átlátszó,amikor picit száradni kezd világos sárga,pici szaga van.


Roosmanban,DM-ben lehet libresse curvefit-et tisztasági betét venni,ez vékony,nem zavaró és a bugyid így tiszta maradna.

2016. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Elmondanám erről felvilágosítast nem tartanak és biológián sem tanítják a testnedveket!

Csak betét csomagot,kis könyvet adnak felvilágosítasként és abba sincs ertől semmi!!!!!



Nem a gyerekek hibája.

2016. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 nekünk tanították biológián.

ebből gondoltam,hogy ők is tanulják.

2016. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem,szó nem volt fehér folyásról biológián,nem volt szó fiúknál sem magömlésről vagy szmegmáról sem tanultunk hogy ha nem mosod meg a nemiszerved akkor az elhalt hámsejtek felhalmozodhatnak ott és főleg fiúknál baj lehet belőle(fitymaletapadás,fitymaszűkület,de a lanyok csiklóját fedő bőr a csiklófityma és az is beszűkülhet ha nem mosakszik rendesen valaki).
2016. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!