Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap vettem be az első szem...

Health visitor kérdése:

Tegnap vettem be az első szem fogamzásgátlót, de nagyon begörcsölt tőle a hasam, és egész nap sírhatnékom van, ha 1 tabletta után most abbahagyom, akkor nem lesz semmi bajom?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy volt egy gyulladás valahol ott "lent", el is szedtem rá a kiírt gyógyszereket, és azt mondta a nőgyógyász, hogy rögtön kezdhetem is a fogamzásgátlót. Egyet vettem be tegnap, a menstruáció első napján, de nem sima görcsölést érzek ma, hanem ahol a gyulladás volt, a hasam alsó részén középen nagyon szurkál, és teljesen be vagyok fordulva, nem tudom mi van velem. Most abbahagyjam a szedést, vagy meddig próbálkozzak szerintetek? Én őszintén szólva inkább nem is akarom szedni, amúgy se voltam oda az ötletért, csak a nőgyógyász ajánlotta, hogy szedjem.
2016. febr. 7. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezeket a tüneteket biztosan nem az 1 db tabletta okozza. Ha nem akarod szedni, akkor hagyd abba és keress egy olyan nőgyógyászt, akivel meg tudod beszélni a további kezeléseidet.
2016. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egy szemtől biztos nem lett ilyen tüneted.

Ha nem akarod szedni, ne tedd. Szexuális életet élsz? Miért kell szedned? Milyet írt fel?

Amúgy 3 hónap a megszokási idő, addig bármi mellékhatás jelentkezik, normális, utána kell visszamenni a dokihoz, hogy nem jó.

2016. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szornyen rosszul voltam az elso heten ahogy elkezdtem szedni a fogamzasgatlot, a nogyogyaszom foorvos azt mondta hogy mivel egyaltalan nincs a fogamzasgatlohoz szokva a szervezetem elofordul, azota ha menstrualok sem gorcsolok :)
2016. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!