Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 30 évesen először megyek...

30 évesen először megyek nőgyógyászhoz, és mammográfiára. Ez ciki?

Figyelt kérdés
Nem élek szexuális életet, és nem éreztem idáig szükségét a szűrésnek és a vizsgálatoknak.
2016. febr. 7. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
nem ciki, csak az egészségeddel játszol ha nem szűreted magad időnként
2016. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Azért mert 30 évesen még nem éltél nemi életet, a nőgyógyászhoz nem ártott volna elmenni. Ne csodálkozz ha a doki is furán fog rád nézni..Legalább 1 rákszűrésen már túl kellene lenned.
2016. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
30 évesen a mammográfia nem gáz, többnyire ekkor szoktak elmenni. A rák szűrésre viszont évente ajánlott elmenni.
2016. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Igen, ciki, nagyon.

Ha nem élsz nemi életet, akkor is el kéne menni évente egyszer rákszűrésre. És egyébként sem árt, hogy kiderüljön, ha van bármi probléma.

Mammográfiát nem szoktam még ilyen fiatalon javasolni, csak ha valamit találnak a tapintásos vizsgálatkor.

2016. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Inkább később, mint soha.
2016. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És muszáj elmondani, hogy még nem voltam soha?
2016. febr. 7. 21:46
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem muszáj elmondani, de a doki rögtön lefogja vágni, hogy sosem voltál. Arról nem is beszélve, hogy nincs kartonod..
2016. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Mondhatod a dokinak, hogy eddig máshova jártál, de azt mondd el, hogy szűz vagy, mert akkor finomabban vizsgál. Bár úgyis észreveszi. :D
2016. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
A gépben úgyis látja, hogy nem voltál még, hacsak magánba nem mész. Meg amúgy is meg kell mondani, mert akkor másképp vizsgál.
2016. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Menj magánrendelőbe. Én Megmondtam 39 évesen a jelenlegi dokimnak hogy az elmúlt 9 évben nem voltam, előtte is csak összesen 3 alkalommal egy dokinőnél. Tehát férfinél most életembe először, előtte 9 évig nem jártam. Nem volt semmi gáz, nagyon aranyos volt, azóta hozzá járok.
2016. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!