Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok mikor ti először...

Lányok mikor ti először mentetek nőgyógyászhoz milyen tapasztalaitok voltak, féfihoz esetleg nhöz mentetek először és mit csináltak?

Figyelt kérdés
Fiatal 16 17 éves lányok véleményét kérném akik már voltak nőgyógyásznál! Fogamzásgátlót szeretnék feliratni illetve kenet vizsgálatot kérni. Igen tudom hogy gyerekes a viselkedésem hogy félek elmenni de elkéne mennem és érdekelne a véleményetek, illetve a nőgyógyásznál történtek. Kérlek csak normális kommenteket írjatok. Nagyon köszönöm! (a héten szeretnék elmenni) 17/L

2016. febr. 8. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
17 évesen minek még fogamzásgátló? Szerintem még ebben a korban korai olyankor komolynak titulálni egy kapcsolatot, hogy csak úgy leváltsd a gumit.
2016. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

17 voltam, amikor először voltam.

Bementem, mondtam hogy szűrésre jöttem, kérdezte hogy voltam e már fiúval, meg mióta menstruálok, hány napos, rendszeres e. Aztán öltözőben levetkőztem teljesen alul, felültem székre, kenetet vet, ulrahanggal megvizsgált.

Utána elmondta, hogy ha nem kapok levelet, akkor oké minden.


Férfihoz mentem, mert nálunk csak az volt, azóta voltam nőnél is, semmi különbség nincs.

2016. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És nagyon kellemetlen volt?
2016. febr. 8. 17:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt kellemetlen.
2016. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szülő kellett hogy menjen veled?
2016. febr. 8. 17:29
 6/10 anonim ***** válasza:
dehogy kellett
2016. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit idősebb vagyok, ha nem baj (21) :D

Féltem én is, mert nem tudtam mi vár rám. Bementem, elmondtam, hogy még nem voltam, kikérdezett (miért jöttem, mikor jött meg először, utoljára, milyen erős, meddig tart, görcsök, egyebek) élek vagy éltem-e már nemi életet.

Ez után elküldött a vetkőzőbe: bugyi, nadrág le. Zokni maradt. Hosszú felsőt ajánlom.

Felültem az asztalra, elmondta hogy lejjebb csússzak és távolítsam a lábaim. Elmondta hogy mit csinál épp, mivel. Először ujjal és tapintással vizsgál, utána kacsa és mintavétel. 1-2perc az egész. Visszaküldött öltözni, majd ismét beszéltünk, felírta a gyógyszert (korábban már szedtem hormongyógyszert így vérvételre akkor épp nem kellett mennem, de azóta évente küld és váltás előtt is, sőt hormont is kér), elmondta mikor kell visszamenni a kenet eredményért.

Férfihez járok azóta is (a családban mindenkinek csak jó tapasztalata van férfi dokikkal) és nagyon rendes, annak ellenére hogy sztk-s.

2016. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gondolom már nem vagy szűz,ha tabi kell,úgyhogy nincs mitől félned. Egyébként az előttem válaszolók leírták e menetét.
2016. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Első alkalomra mindenképpen női orvost javasolnék, mert elég ciki a szituáció maga is és ne kelljen még azzal is szenvedned hogy egy férfi elött tárod ki magad. A beszélgetés is kevésbé kínos egy másik nővel ezekről az intim témákról.
2016. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nőhöz mentem el,azóta is nőhöz,eleve szégyenlős vagyok,nem szeretnék férfi előtt beterpeszteni,az a része kellemetlen érzés.Én magán nőgyógyászhoz járok,mert olyan helyre szeretek csak menni ahol vizsgálóba csak az orvos jön be,csak ő lát.


Ha szégyenlős vagy nőt keress.A vizsgálat ha ügyes az orvos nem fáj,de vizsgálat után pár napig pici vérzés,barnázás lehet,legyen a bugyidba tisztasági.


És nyugi felnőttek sem mennek ide szívesen,ők is tartanak tőle,és frusztráltak.

2016. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!