Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj ennyit a fejem?

Miért fáj ennyit a fejem?

Figyelt kérdés

Gyermekkorom óta sokat fáj a fejem akkor kivizsgáltak annyit mondtak, hogy sokat videójátékozom. Most meg már egyetemista vagyok. 4-5 óra után olyan szinten megfájdul a fejem, hogy sokszor aludni is alig bírok tőle. Mikor dolgoztam akkor sem bírtam ki a napokat fejfájás nélkül. Maximum akkor ha mondjuk 8-2/3ig dolgoztam. Szemüveges vagyok, de azt állandóan ellenőriztetem. Most pajzsmirigyre is kivizsgálnak, gyógyszert szedek. De semmi változás. Nagyon rossz, mert rossz a közérzetem, nem vagyok kipihenve. Testmozgás is van, heti 4x-5x edzem.


Előre is köszönöm a válaszokat.

25L


2016. febr. 9. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyit iszol egy nap? Legalább 2 litert kellene, ha nem iszol annyit. A folyamatos dehidratálság okozhat ilyet.
2016. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is 25 éves lány vagyok és fejfájós gyerekkorom óta. A migrén úgy is jelentkezhet, hogy sokat fáj a fejed (mondjuk nem tudom, hogy tipikus roham volt-e már), én erre szedek megelőzőt. Illetve nekem most az ereket nézték koponya MR-en, be voltak szűkülve, mondta az orvos, hogy emiatt nem vagyok képes nagyon terhelni az agyam, mert fájni fog attól a fejem.

Szerintem érdemes lenne Neked is elnézned egy fejfájás ambulanciára, ők tudják a dolgukat :)

2016. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!