Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti nagyon...

Menstruáció előtti nagyon durva kívánósság, ez még normális?

Figyelt kérdés

Ma kellene elkezdenem menstruálni. Iszonyatosan kívánós vagyok. A legvadabb dolgokat kívánom meg, nem csak az édességet, mint eddig, hanem mindent, vöröshagymát tejföllel, meg savanyú uborkát majonézzel, de ettem ma már szalámit, meg bacont is, amikor azokat szinte alig eszem. És most éppen valami befőttet ennék.

Fogamzásgátlót szedek, szóval terhes nem igazán lehetek. És eddig ilyen nem nagyon fordult elő velem. Ha meg igen, akkor főleg édességet kívántam.



2016. febr. 11. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem mindig ez van. Most épp amielőtt megjött, rizskrékert zabáltam tejföllel és a tetején csípős, füstös pirospaprikával, hozzá nyers gombát ettem. Utána csokit.
2016. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most a te paprikádat is megkívántam. :D
2016. febr. 11. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is gyógyszert szedek, mégis kívánós vagyok :D Most is ez az időszak van, sok vízzel lehet enyhíteni (mentestől nem puffadok) és napi 5 kiadós (fehérjedús, lassú felszívódású szénhidrát) étkezéssel (után étvágytalan időszakom van mindig, alig tudok enni, kajára nézni pár napig). Bacon nálam is, mogyorós csoki, sajtos pogi, a sós-édes váltakozást imádom. :D
2016. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
én meg má accittem dughatnékod van :D
2016. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!