Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. héten kívánósság után...

8. héten kívánósság után masszív ételundor normális?

Figyelt kérdés
Első babámat várom és nagyon félek, mert attól kezdve, hogy az orvos annyit mondott, ne reménykedjen, vérzés, kórház, túl kis méret, utcán összeesés, kissé összetörve ébredés már mind megvolt, és csak arra gondolok, hogy jaj megmaradjon a pici. Aminek örültem, hogy a hányinger megvolt, és a kívánósság is, aminek a helyét átvette a minden ételtől való undorodás, és a mély letargia. Elegem van mindenből és mindenkiből, csak aludnék és semmi mást nem tennék. Normális, vagy ideje elmenni orvoshoz (megint)?

2014. szept. 7. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Akár normális is lehet de ha ilyen problémák voltak, én elmennék megint. 8hetesen már szívműködésnek kell lennie.
2014. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hajaj, de mennyire. :) A 20-dik hétig hánytam, szinte alig maradt meg bennem valami. Úgy ettem, hogy muszáj legalább pár falatnak lent maradnia a baba miatt.

A mai napig nem tudom, miből fejlődött ki ez a baba, de gyönyörű nagyra nőtt. :)

Ne aggódj, ez teljesen normális. Keresd meg azt az ételt, amit meg tudsz enni. Nekem a túrós bukta volt. :)

2014. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tej és croissant, más nem megy le.
2014. szept. 9. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!