Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Emberek, segítség! Nem tudom,...

Emberek, segítség! Nem tudom, mi van mostanában, de elég sűrűn folyásom van és néha viszketek. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Esténként tusolás előtt elkezdek viszketni, és ha jól megnézem, mintha gyulladt lenne, kicsit piros mindkét ajak... Mit kéne ilyenkor tenni??
2010. márc. 30. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
El kéne menni nőgyógyászhoz. Mert meg fogod fertőzni az egész családod vele.
2010. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk orvoshoz menni? -_-'

Ez miért mindenkinek az utolsó gondolata??

Eszembe nem jutna előbb neten kérdezni a betegségeimmel kapcsolatban, hogy megtudjam, pár idegen, valószínűleg unatkozó kamasz mit gondolod a dologról, és talán utána orvoshoz menni. Ha valaki ilyen értelmetlenül működik, és megbántottam, hát elnézést, de ez így van.

Ezért van az O-R-V-O-S. És nem pedig a cyber nép..

2010. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván valamilyen fertőzésed van. Mindenképpen nőgyógyászhoz kellene menned, méghozzá minél hamarabb. Ő majd eldönti, milyen jellegű a fertőzés és ír rá megfelelő gyógyszert, amitől néhány nap alatt meggyógyulsz.
2010. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!