Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kéne a tanács. Segítség?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kéne a tanács. Segítség?!

Figyelt kérdés

Szval.. voltam egy bulin és volt ott egy srác.(ez így eddig még oké)Nagy buli volt telis tele emberekkel. na, és közeledtem hozzá észrevétlenül..egyszer odajött hozzám táncolni..majdnem le is kapott.. én pedig elfordultam,hogy megnézzem,hol van bnőm... aztán egész este oda se jöt.. én próbálkoztama közelében maradni..de ink más lányoknak csapta a szelet..Nagyon de nagyon ismerős volt nekem a srác..

Másnap a buli honlpaján megnéztem a kommenteket és ő si írt! huha megijedtem,mert leesett honna ismerős.. még bnőm anno mondta ezta srácot,hogy talizott vele ráírt..beszélgetnek..de bnőm le se szarja..mert más kell neki...

úgy voltam vele,hogy bejelölöm.. hát így is tettem.. majd rám írt,hogy honnan ismejrük egymást...mondtam,hogy tegnap talizztunk..és nagyon ismivolt..

tök jót beszéltünk...de enm ugrottam be neki..szinte mintha ott s elettem vna a bulin...mindegy.. mondta,hogy majd akkor taliznikéne..oké,bennevagyok..

elbúcsózott és elment és mondta,hogy hnap bezséltünk..tökre örültem.

másnap fent volt délelőtt.. nem írt.. bnőm is fnetvolt.. és kiváncsiságból..beléptem bnőm facebookjába,hogy mengézzem mmit írt.. és a srác ráírt már vagy 1000x de ő le se szarja.. ma is ráírt.. Rám akkor miért nem?:'(

aztán bnőm este is fnetvolt..meignt ráírt.. rám nem..de én ráírtam.. és úgyvettem le hogy jót bezséltünk..de állítólag ment el.. de még fent vol vagy 20percig.... most akkor mi van??? bnőmnek nem kell a srác..de nekemmeg viszont igen..de úgyveszem le se toj..mit tegyek??


2011. aug. 22. 01:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez túl hosszú úgyh csak egy kis energiát küldök, de koncentrálj ok?
2011. aug. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Panda Péter ***** válasza:
törődj bele.
2011. aug. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kérd meg a barátnődet h mondja meg a srácnak h neki nem kell de ismer egy aranyos csajt akivel összejöhetne. (mellesleg az a csaj te lennél) ennyi
2011. aug. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lol ezt nm fogtam fel xD bocs :)
2011. aug. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

baz'


-.-'


majd kinövöd kiscsillag :)

2011. aug. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
keress mást...neki nem kellesz sajna
2011. aug. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért az túlzás hogy bnőd fbjére belépkedsz csakúgy, hogy tudd vele mennyit beszél. Így senki se járna veled. Túlságosan ellenőrzöd a másikat, és nyomulsz:) Hagyd a francba és kövinél kéresd magad:)
2011. aug. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ti ha a pasi helyében lennétek,mit hinnétek a szituról,mármint nem nevezném nyomulásnak.. vagy mégis?:(
2011. aug. 22. 01:15
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez eléggé nyomulás babám... A csaj kéreti magát és a kapcsolatait a kedvességével teremti, nem a rajongásával
2011. aug. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szóval egy jelentéktelen szar vagyok.értem
2011. aug. 22. 01:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!