Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon nagyon nagy a gaz 16...

Nagyon nagyon nagy a gaz 16 eves vagyok tegnap lefekudtunk baratommal es benem maradt az ovszer vege a kocsiban vettem eszre es mikor eljottem o is csak akkor vette eszre hogy nincs meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon felek h terhes lehetek! Tudnatok segiteni, nektek mi a velemenyetek?!?

#òvszer #vege!
2016. febr. 14. 07:51
 1/8 anonymus1928 válasza:

A vége? Elszakadt?? Amúgy szerintem jó lenne ha elmennél a nőgyógyászodhoz és feliratnál magadnak egy 72 órás esemény utánit...Nem biztos, hogy teherbe estél, de jobb félni mint megijedni. Amúgy máskor figyeljetek egy kicsit jobban oda!

18F

2016. febr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Napi tiniterhesség kamu #3714.
2016. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
SOS-ben felíratni a 72-órás tablettát.
2016. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szakadt el csak kb a legvege volt benem a zart resze ugye volt az aljan egy kis folyadek kb 1centinyi a barato is mondta h elkene meni de csak ha nagyon akarom de szerinte nincs gaz de en azert elege parazok
2016. febr. 14. 10:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg nem voltam nogyogyasznal szoval azt megtudna mondani valaki hogy fogadnak e idopont nelkul es hogy ugy fogadnak e ha csak en meg a baratom megyunk felnot nelkul?
2016. febr. 14. 10:50
 6/8 anonim válasza:
jó korán elkezdtétek a dugást! -_-
2016. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy fogadnak az orvosnál. Mond azt, hogy sürgős, ha kérdezné a nővér, hogy mi a bajod?
2016. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Mielőtt baromságokkal hüyíted a népet, legalább nézz utána az óvszernek, fogj meg egyet, és próbáld úgy eltépni, hogy csak a vége maradjon benned.

Mellesleg szex után illik elmenni pisilni, és ott rögtön észreveszed, ha vmi nem stimmt - meg a barátod is.

2016. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!