Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szüzesség elvesztése után...

Szüzesség elvesztése után megváltozott menstruáció?

Figyelt kérdés
Szerdára volt esedékes,hogy megjöjjön meg is jött, de a szokásos 4-5 nap helyett csak 3 nap volt, de teljesen más, mert az 1.napon olyan mennyiségbe véreztem ahogy szoktam, de a 2.-3.napon már csak ilyen kis barnás volt és nem akkor már nem fájt... Nem értem miért változott meg ennyire, terhesség szinte 100%-osan ki van zárva, mert óvszerrel védekeztünk és máshogy se történhetett baleset. Sőt miutàn elvesztettem és mielőtt megjött volna 3x voltunk együtt, igaz az első óvszert nem néztem meg, hogy kiszakadt-e, de a másik 2-nél igen, levegőfújásos módszerrel és nem volt baja. Az elsőnél se tartom valószínűnek, hogy baj történt volna, mert alapból extra vastagot használtunk és azért észrevettük volna, figyeltünk rá. Mégis most az volt, amit leírtam és nagyon ideges vagyok, hogy ha szinte biztos, hogy nem hibáztunk, akkor mègis miért van ez? 18/L
2016. febr. 14. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a terhesség kizárt, akkor csak véletlen egybeesés lehet. A szüzesség elvesztése nincs hatással a menstruációra.
2016. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szexuális élet elkezdése se boríthatja fel ennyire?
2016. febr. 14. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Véletlen az egész.
2016. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akár valami fertőzés is lehet, ha esetleg nem tiszta kézzel nyúltak hozzád.
2016. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az elottem szolok hatalmas hulyesegeket irtak. Ha van parod az nem csak lelki-, hanem testi valtozasokat is okoz, igy teljesen okes, ha megvaltozik a menstruaciod. Persze ez egyenfuggo,de nekem mar a pettingtol felborult a ciklusom. Ne aggodj, ez teljesen termeszetes.
2016. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!