Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a petefészekciszta tünetei?

Mik a petefészekciszta tünetei?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincsenek konkrét tünetei, lehet hogy semmit nem érzel.

Előfordul, hogy késik a menzeszed miatta. De lehetséges még: alhasi fájdalom, gyengébb menzesz. Nekem semmi különös nem volt, csak nem jött meg. Pedig nagy volt, meg is műtöttek. De ha csak kisebb a ciszta, akkor semmit nem fog csinálni a doki, lehet, hogy már a köv. mensiddel elmúlik. Ha jól tudom, max 3 hónapot vár a doki, hogy lássa, elmúlt, vagy gyógyult. Miért gondolod, hogy neked az van?

2008. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszer volt egy 6x4 cm-es cisztám, ami állítólag felszívódott.. Szokott fájdogélni a hasam a köldökömtől ferdén lefelé kb. 3 cm-re, de mondjuk ez nem most van először, már volt hasonló hónapokkal ezelőtt is. Remélem, semmi..
2008. szept. 19. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A petefészek cisztás szerv. Úgy működik. Ezért nehéz megmondani, mikor lesz abból a cisztából gond.
2008. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott kb a petefészked van. Ha a ciklusod közepén érzed, akkor az a peteérés miatt fáj, szúr olyankor. Ez normális dolog, de amíg nem akarsz babát, olyankor védekezés nélkül ne szexelj! Egyébként sokszor nem is tudunk tényleg róla, hogy van ciszta, mert annyira tünetmentes, és egyszerűen felszívódik. A neten sok oldal van róla, mivel gyakori gond, szerintem sok nagyon beijeszti az embert csak. Ha késik a mensid miatta, akkor érdemes felkeresni orvost, egyébként meg nem tudsz róla. Sajnos én is sokszor cisztásodom...:( most is van kettőm, és babát is várok. a dokim azt mondta, gyakori ez így. Szóval amíg nem okoz panaszt, ne izgasd magad miatta. járj viszont évente, félévente ellenőrzésre nőgyógyászhoz! Ennél többet nem tehetsz! Az első válaszoló
2008. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Első és utolsó válaszoló: ha jól értettem, a babakészítést nem akadályozza a ciszta :-)) Szeretnék én is babucit.. Nagyjából a számított pé után pár nappal éreztem, most már nem is igazán..
2008. szept. 22. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem akadálya, csak akkor, ha amiatt nem jön a mensid! Terhességnél is előfordulhat ciszta, nekem is van, de ezt már írtam! de ne stresszeld magad, mert azzal elősegítheted, hogy cisztád legyen! Kezdjetek neki a babyprojectnek, bízzatok magatokban! A nyugalom, és pozitív gondolkodás fontos ehhez! Sok sikert!
2008. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
amikor nekem volt, akkor rettenetesen görcsölt a hasam.
2010. febr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is görcsöltem,és nem állt el a vérzésem:((
2010. júl. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!