Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt a bugyit amit "összem...

Azt a bugyit amit "összem foenstruáltam"kidobhatom a szennyesbe vagy össze fogja fogni a ruhákat? 12/l

Figyelt kérdés
Ma jött meg eloszor és ezért nem tudtam berakni betétet mert délután vettem csak észre,ezért eléggé olyann lett a bugyim...Most haza jöttem és raktam be de nyilván bugyit váltottam,és az a kérdés,hogy az elözot kirakhatom e a szennyesbe és ha nem akkor mit csináljak vele?Köszönöm a normális válaszokat:)

2016. febr. 15. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Ne légy ennyire béna, kislány. Kézzel kimosod, radiátoron megszárad, majd szárazon be a szennyesbe rendesen kimosni. Ehhez azért olyan nagy tudás nem kell.
2016. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Hideg vízbe áztasd be, majd szappannal, vagy mosószerrel mosd ki, ne rakd a szennyesbe.
2016. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Most te tényleg lebénázol egy 12 évest? Te sem örülnél annak, ha valaki lebénázna, mert valamit nem tudsz ugye? Szerinted mennyire hasznos egy ilyen válasz annak a kislánynak, aki kiskorú és első alkalommal jött meg a menzesze? Hm. Toleráns, empatikusabb hozzászólással többet segíthetsz, de ezek hiányában viszont árthatsz!


Kedves kérdező! Egyáltalán nem vagy béna. Ne is vedd magadra a bántást. Honnan is tudhatnál valamit, amiben még nem volt részed? Máskor is kérdezz bátran és bármit.

A bugyit ne dobd a szennyesbe. Kézzel, mosószerrel mosd ki. Ha nem jön ki belőle a vér, akkor Flóraszept vagy más fehérítőt is használhatsz, csak húzz a kezedre gumikesztyűt. Aztán jól kiöblíted vízzel és megszárítod.

2016. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes, nekem 12 évesen már megvolt és magamtól is eszembe jutott az ötlet. :):):) Azért egy hatodikos nem ilyen kis buta már. Én akkor már bőven segítettem a háztartásban és tudtam mi a teendő a szennyessel.
2016. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a második és harmadik válaszolónak!A kérdést kicsit elírtam:D
2016. febr. 15. 18:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd a szennyesbe! Hideg víz viszi csak ki a vért. Kicsit folyathatod is rá a mosdóban a hideg vizet, majd szappannal dörzsölgesd jól át a foltot.
2016. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Főleg azért ne tedd a szennyesbe, mert ha frissen nem mosod ki, akkor már nagyon nehezen jön ki a vér. Beleszáradhat az anyagba, és ki sem jön többet a bugyidból.
2016. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Kedves lebutázó destruktív hozzászóló! Gratulálok!
2016. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy elírtad. Érthető volt így is :)
2016. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de kicsit filóztam, hogy most befo*tál, vagy menstruáltál :) , na, a lényeg az, hogy a friss vérfoltot a régi házi praktika szerint a rászórt konyhasóval való dörzsölés+öblögetés viszi ki.
2016. febr. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!