Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha összejövök valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejövök valakivel, akkor a fiú barátomat "kidobhatom"?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú barátom, akivel néha-napján elmegyünk a termálfürdőbe vagy beülünk dumálni valahová. Már évek óta barátok vagyunk, ő egy kicsit ilyen fura srác, barát és semmi más, de jól elvagyunk barátként. Párkapcsolatom még nem volt, de most úgy néz ki, egy sráccal kezd komolyabbra fordulni a dolog. Akkor a most fiú barátommal nem is találkozhatok többet, ha összejönnénk? Hogy kezeljem ezt? Eléggé gondban vagyok, mert ahhoz jó barát, hogy egy pár hónapos kapcsolat miatt véget vessek az egésznek. Ha években számolnánk, akkor esetleg... de ő tényleg egy igaz barát.

2015. júl. 25. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kéne megszakítanod vele a kapcsolatot, ha tényleg csak egy barát? Ha a pasi ezt várná tőled, akkor inkább vele kéne átgondolnod a dolgot, de nagyon alaposan.
2015. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ott még nem tartunk, mert még össze se jöttünk, csak mi lesz a féltékenységgel? Nem fog megpukkadni, ha beülök a másik barátommal a negyves fokos termálvizbe? :D Mert nekem ez eddig teljesen természetesen, igaz hogy volt már, aki a pasimnak nézte. A barátságról annyit, hogy általános óta ismerem, most mindketten egyetemre járunk...
2015. júl. 25. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ebben a termálfürdőben ilyen kétszemélyes medencék vannak? Vagy a pasid mindenkire féltékeny lesz, akivel egy medencébe kerülsz a termálban vagy a strandon? :D
2015. júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jézusom. Hány éves vagy, hogy ez felmerül benned?
2015. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rettentően buta vagy, ha meg nem akkor nem igazi barát ha ezen így elgondolkozol.

A jövendőbeli barátodnak meg nem vagy a tulajdona, hogy megmondja kivel barátkozz ill. ha bízik benned akkor nem lesz féltékeny.

2015. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, az ilyen hülye emberek kerüljenek el engem messzire...
2015. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet normálisan válaszolni?? Feltettem egy kérdést, ennyi. Utolsó, engem meg az olyan hülye emberek kerüljenek el, mint te. Akkor minek jársz ide lehülyézni másokat, nem tűnt még fel, hogy ez egy kérdezős oldal? :D
2015. júl. 25. 22:59
 8/10 A kérdező kommentje:
Elsőnek meg köszi, az egyetlen normális válaszolónak... piros kezek mentek, okoskák ;)
2015. júl. 25. 23:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt párkapcsolatokban nem szokott gondot okozni egy barát. Csak egy a lényeg; soha ne titkold. Mondd el a pasinak nyíltan, hogy szokja meg a gondolatot.
2015. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennyi ésszel egyetemen?!

Egyébként p*ncik jönnek, p*ncik mennek, de az igaz barát az mindig melletted lesz.

Most fordítsd le a saját helyzetedre.

2015. júl. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!