Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok veletek is van ilyen...

Lányok veletek is van ilyen mikor megvan? Ez normális?

Figyelt kérdés
Van mikor menstruáció előtt elkezd fájni a hüvelyem. Nem tudom hogy mondjam ezt el. Nyilalgat bele. Van mikor menstruáció 1.-2. napján csinálja ezt. Milehet ez?

2016. febr. 16. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott belenyillalni, tobbnyire mikozben mar megvan. Mintha kest vagnanak belem alulrol.

Rendszeresen jarok nogyogyaszhoz ellenorzesre, nem volt meg soha semmi bajom, ugyh szerintem normalis sajnos.

2016. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyébként egészséges vagy és nem új keletű, akkor nincs miért aggódj. Szinte mindenki másképp éli át a menstruáció előtti és alatti időszakot és ez még az évek előrehaladtával is változik.
2016. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Énis voltam már nőgyógyásznál és szintén semmi baj sincsen. Terheseknél van még ilyen tünet, ezért ijedtem meg.:) Köszönöm a válaszokat.
2016. febr. 16. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisugárzó fájdalomról van szó. Akkor áll egyenesbe a méhed a menstruáció miatt.
2016. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!