Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gumiszerű, fekete 1 cm átmérőj...

Gumiszerű, fekete 1 cm átmérőjű valami jött ki belőlem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

menzesz 3. nap. Az állaga tisztára olyan volt mint a fekete gumicukor... Épp megvan, és töröltem ki a puncim pisilés után és egy kb 1 cm-es, kissé ovális fekete valami jött ki belőlem :s ez mi lehet?? Ha számít: 1. napomon tampont használtam. Még szűz vagyok.

13/L

és légyszi ne írjátok hogy jajj még nem is szabadna használnom tampont, de mini, attól semmi bajom nem lesz...



2016. febr. 17. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik haverom anyukája szerint, az alvadt vér
2016. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel , az alvadt vér.
2016. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

barmilyen rendellenes verzest, amit korabban nem tapasztaltal, meg kell beszelni orvossal

(tamponbol probiotikusat hasznalj, az nem boritja fel a huvelyfloradat)

2016. febr. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben semmi rendellenes nincs, alvadt ver vagy egy kisebb darab nyalkahartya. Normalis. Ha nagyon darabos a verzes, vagyis sok nagyobb nyalkahrtya darabot tartalmaz, azzal orvoshoz kell fordulni, de egy darab 1 cm-es valami nem indokol ijedtseget, es semi koze a tamponhasznaathoz. Arra az egyre figyelj, hogy naponta legalabb par orat ne hasznalj tampont (ejjel pl), ezzel sok bajnak elejet veheted.
2016. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm, megnyugtattatok c:
2016. febr. 20. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!