Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Körömvirágkrémmal kenhetem a...

Körömvirágkrémmal kenhetem a hüvely környékét, ha közösülés után szokott fájni?

Figyelt kérdés
erre van speciális krém, vagy csak sima körömvirágkrémet kérjek a patikába?
2016. febr. 19. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne körömvirággal kend a nemi tájékot!

Első lépésben érdemes átgondolni, kivizsgáltatni, miért is fáj a közösülés után az intim terület és annak megfelelően megoldani, változtatni. Ha az okot nem találjátok meg, akkor az állapotod súlyosbodhat, méghozzá elég drámaian is.

Nem megfelelő az előjáték és nem nedvesedsz be eléggé...sem? Allergia (óvszer, sperma)? Fertőzés van a háttérben? Intenzív az aktus? Egyéb betegség, állapottól? Nem tudni mitől?

A nőgyógyász biztosan fog tudni segíteni és hagyd, hogy ő javasoljon spec. krémet, ha szükséged volna rá.

2016. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

dokihoz hetek óta járok, ki vagyok kezelve teljesen, a párom is, már nincs semmi bajom

a fájdalom attól van, hogy nem nedvesedek be eléggé

sikosítot javasoltak

mivel nem nedvesedek be repedezik a gát, és a hüvelybemenet környéke

és az interneten a webbetegen sok orvos javasolta a körömvirágot

te is orvos vagy?

2016. febr. 19. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de eü.-s szakember is vagyok.

Érdemes lenne az előjátékról több információt szereznetek és megfelelő mennyiségű / minőségi előjátékkal kezdeni minden aktust. Szexuálpszichológus is segíthet.

Csak vízbázisú síkosítót vegyetek, szilikont ne (ha lehet).

Ne használjatok síkosításként babaolajat, akármilyen olajat, tejszínhabot, nyálat se, vazelint se. Csak vízbázisú síkosítót.

2016. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A körömvirág jó a bőrnek, ez igaz. De a nemi tájékra csak akkor kenj bármit is (akár körömvirágot tartalmazó szert), ha azt kifejezetten a nemi tájék bőrnyugtatására, gyógyítására van.
2016. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!