Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez így mekkora gond?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így mekkora gond?!

Figyelt kérdés

Barátnőmmel eleinte úgy keztük, hogy csak én védekeztem óvszerrel, de abba hagytuk mert nagyon szorít (igen, oda figyelek a méretre!). Ezért elkezdte szedni barátnőm a Pharmatex nevű hüvelykúpot. A lényeg, hogy még soha nem mentem el benne, és igyekszem 2 menet között megmosni a szerszámot, de néha mégis elmarad a hévben és van, hogy a 2. Menetet úgy kezdtem hogy csak megtöröltem. Lényegében ha marad a szerszámon sperma es úgy rakom megint be az mekkora gond?



Minden egyes választ nagyon várok!!



2014. márc. 24. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, a sperma amint levegőt kap elpusztul, de azért nem kockáztatnám meg az eshetőséget, amúgy meg ha szedi rendesen a csaj a gyógyszert igen kicsi az eshetősége a terhességnek, de nem lehetetlen :)
2014. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem szed gyógyszert, feltolja a kúpot.


ha most para, akkor azt mondom, annyira nem tűnik vészesnek. de nem tenném rendszeressé.

2014. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a pharmatex-re azt mondta az orvosom, hogy nem túl biztonságos, csak azoknak ajánlja akinek nem baj ha becsúszik a baba!

"Az ondósejtek életképességét az ondófolyadék biztosítja, ez adja a megfelelő kémiai környezetet, táplálékot, stb. A szabad levegőn hamar kiszáradnak, vízben „összecsapzódnak” a sejtek, a különféle tisztítószerek hatására pedig pillanatok alatt elpusztulnak. A megtörölt kézen maradt sejtek kiszáradnak, tápláló közegük nélkül egyébként is hamar elpusztulnak. A megtermékenyítés esélye ilyen körülmények között nulla."

2014. márc. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!