Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mar egy eve, hogy abba hagytam...

Mar egy eve, hogy abba hagytam a szoptatast mert nem volt eleg tejem, de most is ha megnyomom a mellem kiszivarog egy csepp tej. Normalis ez ennyi ido utan?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is sokáig jött még tej nyomásra szoptatás elhagyása után, de egy idő után elmúlt.
2016. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nem kell megijednek, ez sok kismamánál természetes. :) Akár évekkel később is jöhet még tej. Ha meleg zuhany, vagy egy erősebb napsütés éri, akkor is. Ez a női hormonoktól függ. Én 21 évesen szültem a legnagyobb fiam, és utána kb 11-12 év múlva is volt tejem. Ha meghallottam pici baba sírását, blúzt kellett cserélnem. Most is szúr ahogy az unokám hallom. Ez van. Női hormonok. Remélem segítettem. Tehát ne ijedj meg. Jó egészséget nektek ! Judit
2016. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!