Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van rózsaszin váladék?...

Mitől van rózsaszin váladék? Valószínű nem vagyok terhes több tesztett csináltam negtaív lett és most voltam nőgyógyásznál is csak ujjra tetszet javasolt és ergam csepp szedését

Figyelt kérdés
A párommal féléve vagyok együtt 24 éves vagyok. Vele az együtt léttem 4.5 hónapja történt . Azóta valami bajom mindig van nőgyógyásztól nőgyógyászig mentem elvileg cisztám volt de ezt már csak magán doki tudta megmondani. Mikor már nem birtam tovább akkor mentem el egy jó magánorvoshoz azok előtt pedig antibiotikumok hada gyógyszer kúp szedése volt . Szóval el mentem a magándokihoz felirt ő is kúpot gyógyszert mint kiderült gombás fertőzésem volt amit nem tudtak meg mondani őssze vissza irtak mindent úrólogiára küldtek . Párommal több oldalon olvasgatunk micsináljunk . Mi után a magándoki vizelet vizsgálatot javasolt a gyógyszerek beszedése után el mentünk de eközbe fogamzásgátlót szedtem . Majd 2 hét el telt meg kaptam az eredményt pozitiv lett . Ujjabb gyógyszer . Fogamzásgátlót abba kellett hagynom . El kezdtem vérezni majd pár nap mulva el múlt aztán ujjra . Az úrologián azt javasolták párom, is hozzon vizelet mintát, igy is tett ő is vitt be és én is ujjat . Viszont enyém pozitiv lett párommé negatív . Kérdem én mi csináljak elegem lett a dokikból szóval hagytam a fenébe már őket el kezdtem egészségesen táplálkozni ugy mond candida diétába kezdtem azóta semmi tünetem de viszont most 4 napja rozsaszines váladék jön belőlem tesztet csináltam negativ lett . Ma el mentem ismét nőgyógyászhoz, hűvelyi ultrahanggal megvizsgáltak. Elvileg terhesség nem látható de azért csináljak tesztet megint és felírtak ergam cseppet most kinek mi a véleménye?
2015. okt. 21. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg fog jönni, de ha viszket vagy éget vagykellemetlen érzést tapasztalsz azonnal menj el dokihoz. Szerintem csinálj egy tesztet és a helyedben én elmennék azért orvoshoz a biztonság kedvéért
2015. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot de voltam dokinál semmit nem tapasztalt és nem ég viszket semmi ilyesmi. tesztet pedig csináltam mind negatív lett .
2015. okt. 27. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!