Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Condylomás fertőzésem van. A...

Condylomás fertőzésem van. A barátommal ezekután csak óvszerrel lehetek együtt?

Figyelt kérdés
Írt fel a doki nekem immunerősítőt, illetve ecseteli. De hallottam már annyi mindent erről a fertőzésről. :( Barátomtól kaphattam el (előre szólnék, hogy nem csalt meg), és nem tudom, hogy ezekután óvszert is kell-e használunk (mert szedek fogamzásgátlót) a tünetek elmúlása után. Előre köszönöm a válaszokat!
2008. szept. 19. 15:08
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Elviekben gumival se lehetne, nálunk is ez a helyzet csak fordítva, szó sincs itt magcsalásról, ez évekig is lappanghat benne vagy benned mielőtt kijön, marha nehezen múlik el, és bármikor kiújulhat. Mi a párommal Condyline oldatot használunk, de át akarunk térni a Wartex kenőcsre mert az oldat az alkohol miatt csípi a páromat.


Ugyanúgy szeretkezünk, mondhat a doki akármit, egy fiatal párnak nem magyarázza meg hogy ne legyenek együtt.


Ne ijedj meg, ez nagyon gyakori dolog, én sem hittem volna hogy mennyire...

2008. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én ugy tudom,hogy miután elmúlt a szemölcs,várni kell 3 honapot és utana lehet elhagyni a gumit.

csak ha majd ujra elöjön természetesen,mielött kibújna már fertöz.meg hogy ha ö is fertözött és te is már,akkor nem mindegy végülis?

2009. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!