Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis ha meg nem jott meg...

Normalis ha meg nem jott meg a 3. "Gyogyszermentes" (=feher bogyonal) a menstruacio?

Figyelt kérdés
Most szedek eloszor fogamzasgatlot, viszont egy elhamarkodott menstruacionak hitt valami miatt rosszkor szedtem be az elso pirulat. Roxanellet szedek. 2 szinu gyogyszer (2 fazisunak hivjak ezeket ha jol tudom) 21 pink es 7 feher. A 7 feher tablettanal kene megjonnie. Viszont nekem mar a 3. Feher tablettam kerult bevetelre az iment es kicsit aggodomhogy meg-e fog jonni. Noha vedekeztunk ebben az egy honapban de remelem nem tortent semmi ami miatt most nem jon meg. Esetleg valakinek tapasztalat? Ez normalis hogy 3. Nap es meg semmi?

2016. febr. 21. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 5. Napon jött meg.
2016. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors visszajelzest.

Meg egy kerdesem lenne: ha esetleg nekem is az 5. Napon jon meg akkor a verzes ideje alatt ne szedjem a feher bogyot? Illetve ha mar a kovetko levelet kene bevennem es meg mindig verzek akkor varjak amig elall es utana kezdjem el vagy akkor kezdjem amikor kell?:)

2016. febr. 21. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
A fehér bogyót szedjed, az csak placebo, ha még vérzel, akkor is kezd el a 2. Levelet.
2016. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehat ugy egyem a bogyokat ahogy soron kovetkeznek fuggetlen attol hogy megjon vagy sem? Most meg van 4 inaktiv azt szedjem utana ahogy elfogyott johet is a soron kovetkezo masodik level ? Elnezest az ertetlensegert de borzalmas orvosom van es a papir se ir sok mindent :/
2016. febr. 21. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan
2016. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tehat ugy egyem a bogyokat ahogy soron kovetkeznek fuggetlen attol hogy megjon vagy sem? Most meg van 4 inaktiv azt szedjem utana ahogy elfogyott johet is a soron kovetkezo masodik level ? Elnezest az ertetlensegert de borzalmas orvosom van es a papir se ir sok mindent :/
2016. febr. 21. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!