Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma vagyok a 4. gyogyszermentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vagyok a 4. gyogyszermentes napon. Normalis ha csak nagyon picit barnazok? Ez lenne a menstruacio? Elso level fogamzadgatlot szedtem be.

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen. Be kell hogy alljon a menzeszed. Nekem a gyogyszermentes nap negyedik napjan jon meg.

Ez igy normalis ha elso levelnel tartasz!

2015. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi szinte alig van ez a barnazas is..:/ Kicsit furcsa :)
2015. nov. 20. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Normalis. Nekem volt olyan hogy ket napig tartott a menzesz. Ami azelott 5-6 nap volt :)
2015. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem ez nagyon furcsa nem is szedem tovabb! Inkabb mas vedekezesi modot keresek.Koszonom a segitseget :)
2015. nov. 20. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs semmi mellékhatása a gyógyszernek és egy hónap után abbahagyod? Jól kitolsz a szervezeteddel. Nem hogy örülnél, amiért szinte alig van vérzés. Egyébként az első pár hónapban még csak hozzászokik a szervezeted, utána lehet 4-5 nap (nekem is ennyi). És simán lehet, hogy holnapra felerősödik. Emiatt nyugodtan folytathatod a szedését, nagy marhaság lenne abbahagyni.

19L

2015. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt mellekhatas rendesen..10 nap eros hanyinger 7 nap folyamatos fejfajas! Azt tudni kell nem fiatal vagyok hanem 35 folott ;)
2015. nov. 21. 06:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja... Ezt nem írtad. Így már tényleg érdemes abbahagyni, de csak a kevés vérzés miatt értelmetlen lenne. Előző voltam.
2015. nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
megvonásos vérzésnek hívják és normális, mivel hormonokkal befolyásolod a ciklusod menetét. nem mindenki vérzik ilyenkor erősen. kajak nem értem mit csinálnak az orvosok, amikor felírják a foggátlót, az enyém tök normálisan elmondott mindent, mire számíthatok, mi van ha ez meg az van... ennyire nemtörődömök más orvosok vagy a gyik-re írogató lányok szrnak arra amit orvos elmond?
2015. nov. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mar lany van 3 gyerekem :) Es nem mondott semmit csak,hogy ezt szedhetem mert tobbszor szultem! A masik dolog,hogy olyan huvelyszarazsagot okozott hogy az utolso 2 egyuttlet fajt rendesen :((( Ilyet meg nem tapasztaltam.
2015. nov. 22. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!