Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött még meg, és...

Miért nem jött még meg, és miért nem szőrösödik? 15/L

Figyelt kérdés
Fehérfolyásom van rendszeresen! Tisztaságit nem használok.

#menstruáció #szőrösödés #nem használok tisztaságit
2016. febr. 21. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

17 éves korodig ráér, bármikor.

én 17 elmúltam mikor először menstruáltam, viszont azóta rendszere.

2016. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Pedig jó lenne, ha használnál tisztaságit, ha már van folyásod.
2016. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sem használok tisztaságit, mégis van folyásom. Ha kevés folyik, akkor teljesen felesleges.

19L

2016. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert nemileg kêsőnérő vagy.Lehet testileg átlagos vagy,de nemileg mêg nem.
2016. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Csak azért írtam, hogy nem ártana a tisztasági, mert bármikor megjöhet ilyen korban. Én is későn érő vagyok, 14 évesen jött meg nekem először.
2016. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz a tisztasági betét,a bugyi tiszta marad,ki is lehet cserélni és jól írja a fiatal 14 éves lány,ha véletlenül megjön a mensi és nem veszi azonnal a kérdező észre nem fog átázni.Én nem egyszer jártam úgy hogy a tisztasági miatt nem kerültem ciki helyzetbe.
2016. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azt nem írtam, hogy 14 vagyok, hanem, hogy akkor jött meg nekem először. :D Egyébként 25 vagyok, és édesanyám mondta nekem mikor meglátta, hogy nyomott hagyott a bugyimon a fehér folyás, hogy most már jobb, ha használok tisztaságit.
2016. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Későn érő típus vagy.

Anyukám is az, neki pl 16 évesen jött meg. Nekem 13 szülinapom előtt 1 héttel. Most vagyok 14,5 és el sem tudod képzelni, hogy mennyire utálom!!! Nagyon rendszertelen, van hogy 1 hónap kimarad, van hogy 15 napig van, egyszer hónap végén, egyszer hónap elején, valamikor sok, valamikor csak kevés barnás.Egyszer(még az első 3 hónapban kb), 3 HÉTIG EGYFOLYTÁBAN menstruáltam, el kellett mennem nőgyógyászhoz, adott valami hülye gyógyszert, aztán már csak 1 hétig menstruálok, néha több... Kiszámíthatatlan, sosem tudom, mikor fog megjönni. Szörnyű! Viszont az jó, hogy sosem vagyok rosszul, és a hasam sem fáj:)

Én örülnék neki, ha nem szőrösödne, legalább nem kéne borotválnom:)

2016. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!