Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magánként is dolgozó nőgyógyás...

Magánként is dolgozó nőgyógyászt keresek Budapesten. Ajánlatok?

Figyelt kérdés
A problémám nem egyszerű.Több helyen megfordultam már magán nődokinál. Olyan nőgyógyászt keresek aki tényleg tud segíteni. Olyan nevet várok, aki tényleg maximálisan megbízható orvos,kérem csak olyanok ajánlják az orvosuk, akik tényleg tudnak segíteni. A problémám: Ezelőtt egy évvel akihez elmentem, méhszájsebet diagnosztizált, ő adott akkor gyógyszert, papírt a vizsgálatról nem kaptam, sőt 19:30ra volt időpontom éjfélkor tudott fogadni. (18.kerület). Majd itt kértem segítséget, egy hölgy írt nekem, hogy menjek el a 11.kerületbe, ahhoz akihez ő jár. A Dr. Úr, rögtön fogadott. Mondtam neki mi a panaszom, (állandó visszatérő folyás) Megvizsgált, írt fel kúpot, ez hatásosnak látszott. Majd kiderült kismama vagyok, nagyon boldogok voltunk. Sajnos az uh-n kiderült nincs szívverése a magzatnak,elmentünk másik kórházba is, reménykedtünk, hogy talán mégis. Sajnos ott is ugyanezt mondták. A műtétet egy magánkórházba csinálták, kaptam rögtön időpontot, vérvételre, altatóorvoshoz stb. A műtét után az orvos közölte, hogy nagyon csúnya a méhszájam ha a folyásom nem múlik el, kérjek időpontot hozzá a kórházba, de nem szeretnék hozzá visszamenni. Hanem állandó orvost keresek, aki tényleg segít a problémámon. Kihez forduljak?
2016. febr. 23. 15:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!