Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. kerületi SZTK-ban dolgozó...

15. kerületi SZTK-ban dolgozó Zsolnay szülész-nőgyógyászt ismeri valaki? Vélemények?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hozzá járok. Nekem az első pillanattól fogva szimpatikus volt, egy cseppet sem érzem magam kellemetlenül nála. Amióta kismama vagyok úgy érzem, hogy jobban foglalkozik velem, de ettől függetlenül rendes doki. Remélem tudtam egy kicsit segíteni.

Üdv: 15 hkm.

2012. jan. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, a héten mennék hozzá, remélem ha délután megyek nem fogok estig ott ülni...:)
2012. jan. 30. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerdán délutános, pénteken változó, azt sajnos nem tudom, hogy melyik héten milyen. Amikor időpontra mentem sosem hívtak be időben de amióta csak úgy megyek, fél óránál nem ülök ott többet.

Remélem te is hamar végzel.

Üdv: 15 hkm.

2012. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! köszi bejutottam, te beszéltél róla anyagiakról? Nem nagyon mertem rákérdezni...:D köszi Üdv.: 11 heteske
2012. febr. 2. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem fogadtam fel, tehát nem kell, hogy ő vezesse a szülést, így nem kötelező pénzt adni, de persze, ha megnyugtat a dolog akkor lehet. Az Uzsokiban fogok szülni és, ha majd be kell mennem, akkor annál az orvosnál fogok szülni aki bentvan. A vizsgálatok során eddig sehol nem adtam pénzt, és nem is tervezek adni. Sőt a szülésnél sem szeretnék adni, mert azt a sok pénzt inkább a gyerekemre fogom költeni. Ez az én meglátásom. És mellesleg én is közalkalmazotti fizetést kapok és nem jár semmiféle + pénz a munkámért, pedig az én munkám se veszélytelen, én is felelős vagyok az emberek életéért. Bármi egyéb kérdésed lenne, nyugodtan fordulj hozzám.

Üdv: 16hkm.

2012. febr. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Hasonlóképpen gondolkodom, azért nem is fogadtam orvost, hanem megkérdeztem ki rendel az Sztk-ban aki ott vezeti a szülést. Fizetek eleget évek óta, hogy kapjak orvosi ellátást. Bocs csak gondoltam megkérdezem...:)! Üdv.11heteske
2012. febr. 6. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!