Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációt követő barnás...

Menstruációt követő barnás folyás és erősebb hasi görcsök mitől lehetnek?

Figyelt kérdés
Én egy 21 éves lány vagyok, és egy olyan probléma jelentkezett nálam, ami eddig még nem fordult velem elő. A menstruációm rendszeresnek mondhato 30-35 napon belül történik. Viszont a legutóbbi elmulását követte (egy hét multán) egy barnás folyás szerűség, ami 4-5 napig tartott kisebb hasi fájdalommal. A havi menstruációm is erős fájdalmakkal szokott történni, amire cataflam-ot szedek. Lassan 2 hete, hogy elmult ez a barnás folyás, de azóta is fájdalmat érzek a petefészkem környékén? Minek lehet ez a tünete? Komolya bajom is lehet? Várjam meg a következő menstruációmat és csak aztán forduljak orvoshoz?
2008. szept. 19. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom segít e, amit írni fogok, de nekem minden mensi végén volt barnázás, és teljesen természetesnek tartottam, a nodokim szerint is az (legalabbis amikor emlitettem, nem mondta, hogy hu ez gond), kozvetlen noismeroseim is "barnáznak", mondjuk nem egy het multan, hanem az utolsó pár napban. (A kisebb hasi fajdalom meg majd minden mensi velejaroja)

(nekem 28 napos mensim volt, és sose szedtem gyogyszert, nem ismerem azt).. de van egy olyan erzesem, hogy te nem errol beszelsz, ugye?


Biztos, hogy barnás volt, és nem vöröses?


Szerintem ne várj, hanem jelentkezz be a dokihoz, amint tudsz!

2008. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Egy héttel utána lehetne peteérés miatt a barnázás, de az csak 2-3 nap max. és aztán elvileg elmúlik a fájdalom és a foltozás is. Nem gondolom, hogy komoly gondod volna, esetleg egy felfázás, vagy gyulladásra gondolok. én azt mondom, fordulj orvoshoz mihamarabb. Nem jó várni, mert ilyesmit minél hamarabb kezelni kell, és hamar túl leszel rajta. De szerintem semmi komoly.
2008. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!