Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon én voltam, vagy tényleg...

Vajon én voltam, vagy tényleg nincs szűzhártyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 16 éves lány vagyok aki rendszeresen sportol és kosarazik. Az elmúlt hónapokban kezdtem el jobban sportolni. Mivel minden nap kell futnom és edzenem ezért tampont használok, extra nagyot. De még nem voltam fiúval egy ágyban. Lehetséges olyan hogy amikor az első tampont tettem be magamnak akkor át is szakítottam a szűzhártyám? Vagy a születésemnél már nem rendelkeztem szűzhártyával? Mert olvastam olyat is és az sincs ki zárva.

Tételezzük fel, hogy születésemtől fogva nincs szűzhártyám. Olyankor lehet valami bajom?



2016. febr. 24. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sporttól is lehet, hogy átszakad.
2016. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nagy a valoszinseg hogy sport kozben mar kiszakadt >semmi baj
2016. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínű a sporttól (nekem is így volt) de lehet a tampontól is. De nincs gond.
2016. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy nincs szűzhártyád? Azt nem írod, honnan tudod... Van, akinek annyira rugalmas, hogy elbírja a tamponokat.
2016. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy a tampon volt a ludas, de tök mindegy.
2016. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még megvan, csak nem érzed a kezeddel se (már ha ez alapján feltételezed, hogy nincs).

De akár születésedtől fogva nincs, akár tampon miatt, egyik se gond.

2016. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!