Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz voltam de barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz voltam de barátomnak megengedtem hogy egyszer betegye hogy milyen mert am se volt már szűzhártyám mert tesi órán elszakadt. Ugye ennyitől még nem lehetek terhes ha egyszer teszi be? Nem is volt elélvezés határán se.

Figyelt kérdés
Meg majd ha megyek fogamzásgátlót feliratni később akkor az orvos azt mondja hogy nincs meg a szűzhártyám kiröhögnek hogyha zat mondom hogy tesi órán? Mert télleg akkor szakadt el.
2010. máj. 29. 12:53
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
85%
de, lehetsz terhes. az előváladék is tartalmazhat spermiumokat. de h nem tudtál várni még 1 kicsit? akkor most jobb igy, h idegeskedsz??
2010. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Mert a fogamzásgátlót majd olyan 5-6 hónap múlva kezdem szedni és ezek után még nem fogok sexelni vele csak kiváncsi is voltam miylen érzés... mennyi esély van hogy az előváladéktól terhes lehetek? Meg azt lehet érezni ha eladék van meg ő azt érzi?
2010. máj. 29. 12:59
 3/51 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves vagy? 10? Szánalmas...
2010. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
szűz már ugyse vagy, mert berakta. kicsit, vagy nagyon, mind1.. nem vagy szűz. nem 1 5 órás aktus veheti el a szüzességedet, hanem 2 perc is. előváladéktól pedig 35 % az esély, ha termékeny napjaidban voltál, akkor több.
2010. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
ja, és az előváladékot nem lehet érezni.
2010. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim válasza:
100%
Figyelj.!Szerintem nincs sok esélyed rá hogy terhes legyél igaz(!) az előváladék is tartalamas spermiumot de nagyrészt nem így fogannak meg a nők.Ha ennyire idegesít hogy mit mondanak a szűzhártyádról a dokinál még nem vagy érett.Lehetséges hogy szereted a barátodat de élvezet nélkül gyerekesség szexelni.!
2010. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
de megvan rá simán az esély.. ez bizonyitott.
2010. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
amúgy TANULJ MEG ÍRNI, nem hiszem, hogy megterhelő,hogy kijavítsd a hibákat, vagy lasabban írj!
2010. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
92%
Ehhh... úgy bírom az ilyen kérdéseket :) Óvszerről hallottatok már? Napestig lehet vele csinálni. Amúgy meg kicsi az esélye hogy "sebességbe" maradsz. De most komolyan. Inkább mélytorkozd le miközben Ő keresztcsontig benyal. Hidd el nekem úgy is ki lehet bírni fogamzásgátlásig. Te sem feszkózol hogy sebességbe maradsz, és ő sem kap heregörcsöt. Üdv23/F
2010. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

igen, biztos ki fog röhögni a doki h tesi órán kiszakadt :D:D:D:D:D nőjj már fel sztem...mennyi vagy?15? alapvető dolgokat sem tudsz, ez elég gáz..majd a fog.gátlónál is ha elkezded szedni jössz 5 percenként ide kérdezősködni :S

Senkit sem fog érdekelni h meg van e a szűzhártyád -.- meg szted majd kitapogatja?:D:D:: ugyan már...mellesleg minek vársz a fog.gátlóval fél évig?addig le sem feküdtök?Sztem te még maradj az óvszernél meg a pettingnél, neked még az való, nem bántásképp.

2010. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!