Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hőemelkedéssel járó Bartholin-...

Hőemelkedéssel járó Bartholin-mirigy gyulladása volt valakinek?

Figyelt kérdés

Bartholin-mirigy gyulladás nálam már nem újdonság, kb. 2 éve kiújul kisebb-nagyobb időközönként.

Viszont még hőemelkedésem nem volt tőle eddig, most viszont már 3 napja 37 alá nem ment a hőm (maximum viszont 37.7 volt eddig).

Maga a gyulladás fájdalmas, de jobban zavar, hogy szédülök, fáj a fejem, émelygek, gyenge vagyok, alig állok a lábamon egy rövid séta után is, így már 3 napja csak fekszek szinte, mert más nem megy. Ezeket a hőemelkedés okozhatja?

"Szerencsére" most se dolgozni, se suliba nem járok, de szombaton már mennem kéne tanfolyamra és ez így nem lesz jó... :(

Orvoshoz valószínű a héten nem jutok el már sajnos, mert nincs időpont a magándokikhoz, a kórházban pedig semmit nem segítenek (tapasztaltam). Ha jövő hétig minden nap hőemelkedésem van, az nem káros?


Amit eddig csináltam vele: jegelés, Flektor rapid (fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító), Gentamicin kenőcs (antibiotikum tartalmú).

22L



2016. febr. 24. 09:45
 1/1 anonim válasza:
Nem nekem volt, de közvetve megtapasztaltam..... Nem hőemelkedés volt, hanem hirtelen felszökő láz, hányás, és nagyfokú fájdalom "ott". Azonnal műtötték.
2016. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!