Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek úgy petefészek...

Volt valakinek úgy petefészek ciszta műtétje, hogy felvágták (laparotómia) és nem laparaszkópiával csinálták? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hány nap múlva mehetettek haza a kórházból? Hány nap volt a felépülés?

Már korábban volt egy műtétem, de akkor laparaszkópiával, másnap hazamehettem és egy hét múlva már dolgoztam.

Remélem, ez sem lesz sokkal rosszabb.


2016. febr. 24. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a laparoszkópia után is 3 hétig otthon voltam, nem is bírtam volna elmenni dolgozni. Szerintem felvágással simán számolhatsz ennyit.
2016. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én két hétre tippeltem volna. Mert laparoszkópia után egy héttel már tök jól voltam, mentem dolgozni. Fájdalmaim egyáltalán nem voltam, már a műtét után sem. Csak nehezebben mozogtam, mint egyébként.

Akkor is 4 hét táppénzt mondtak, de én nem akartam addig otthon maradni.

Remélem, most is minden rendben lesz. Otthon még elvagyok, de kórházban nem akarok sok időt tölteni, az borzalom.

Hány nap után engedtek haza?

2016. febr. 24. 14:34
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja most látom, hogy laparoszkópiád volt neked is.


Valaki, akinek már volt laparotómiája?

2016. febr. 24. 14:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt mindkettő. A laparotómiánál egy hétig kellett a kórházban feküdnöm. A felépülés kb. 3 hét volt (már nem emlékszem pontosan). Nekem sokkal rosszabb volt ez, mint a laparoszkópia. Remélem neked nem lesz. Mielőbbi gyógyulást! :)
2016. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, én is remélem :)

Nekem azt mondta az orvos, hogy ha minden rendben, akkor 2 nap múlva hazamehetek. Itthon valahogy sokkal jobb lábadozni is.

2016. febr. 24. 15:48
 6/8 A kérdező kommentje:

Túl vagyok rajta :)

4 napot voltam kórházban. Egy hete fekszem itthon. Szerintem még egy hét és tudok dolgozni.

2016. márc. 8. 17:34
 7/8 anonim válasza:
Szia hogy vagy azóta??? Már egyaltalan nem fáj? Nekem is két hónapja volt ilyen
2016. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem is volt 6 napig maradtam utána a korházban
2016. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!