Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lányom február.4-én menstruá...

A lányom február.4-én menstruált legelőször. Most (24. én) barna folyása van. Egy normális?

Figyelt kérdés

Nagyon sok a barna folyása és nem tudom hogy ez mit jelent?

Segítséget kérnék azon kivűl hogy vigyem el orvoshoz. A válaszokat előre is köszönöm.


2016. febr. 24. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha még csak most kezd beindulni nála a menstruáció, akkor jellemző hogy rendszertelen. Lehet, hogy következő hónapban kimarad.
2016. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A ciklusa 21. napján van, de mivel neki még nem rendszeres így természetes. Még nagyon sokáig az lesz egyébként, hogy jelentkezik pecsétlés. Van, hogy kimarad, van hogy csak barnázás. Semmi gond.
2016. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Emiatt nehogy dokihoz vidd...
2016. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális.


Az első pár évben a mensi túl rövid ideig vagy éppen sokáig pl 10-12 napig is eltarthat,akár hónapokra is kimaradhat.Nekem 11 évesen jött meg,rendszeres volt,de 10-12 napig eltartott az első pár évben így volt hogy ha hó elején megjött,hó vége fele ismét megvolt

2016. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!