Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes ha ovulacio...

Tyimi96 kérdése:

Lehetek terhes ha ovulacio utan4 ik napba vagyok es mar hanyingerem van meg faj kozepen alol a hasam alja?

Figyelt kérdés
februar15-tol voltam olyan allapotban hogy kozeledtem pete ereshez lassan es fajdalmamim is voltak es 20 an volt allitolag es most 24 en mar nagyon rosszzul vagyok....

2016. febr. 24. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát terhes még nem lehetsz. Kb 1 napja ágyazódhatott be a petesejt. Úgyhogy tüneteid nem lehetnek. Valószínű lesz egy erősebb menzeszed, azért fáj.

Majd ha nem jön meg, csinálj tesztet. De ilyen hamar nincs tünet. Kizárt.

2016. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj hogy en olyan vagyok aki megerzi a pete ereset is s minden kicsi szarsag faj es nekem ilyen hamar nem szokott menszesz tunetem lenni meg ha leg erosebb jon sem....de koszonom! :) akkor viszont lehet ha nekem mar 15-16 ik napon sozejott mert mar akkor babas voltam latszott afolyasomon es minden es akkor voltam egyutt a baratommal es ha 16 ikat nezzuk a 8 nap ma kitelt...es nekem ma lettek ilyen durva tuneteim....
2016. febr. 24. 18:37
 3/3 A kérdező kommentje:
nem volt komoly gond es nincs baba :)
2016. márc. 10. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!