Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nagy bal nagyajkamon miért...

A nagy bal nagyajkamon miért van egy pattanás szerű dudor, ami szúr és ha megnyomom, akkor rengeteg vér jön ki belőle?

Figyelt kérdés
Milyen fertőzéstől van, egyáltalán mi ez?

2016. febr. 24. 19:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Lehet hogy az genitális szemölcs (szerintem)....
2016. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem gondoltál még rá, hogy orvoshoz menj...?
2016. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet, hogy Bartholini ciszta? Keress rá a neten, de mindenképpen menj orvoshoz, nőgyógyászhoz, őt értem ez alatt és jobbulást kívánok
2016. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Egyetértek az utolsó válaszolóval.
2016. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem szőrtüszőgyulladás okozott ilyet.
2016. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
3-as válaszoló vagyok, ha ilyen cuki egyetértők is vannak, kaphatnék zöldes tappancsot, mert csak segíteni akarok és ha valakiknek mégsem tetszik a válaszom, lepirosmancsolnak, és rossz az átlagom, és javítani szeretnék év végéig :(
2016. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenképp el szeretnék menni orvoshoz,de azért szeretném tudni,hogy mire utalhat ez a pattanás.
2016. febr. 24. 20:09
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
rendben, és megnézted a Bartholini-cisztát? hasonlít?
2016. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is egyből szőrtüsző gyulladás ugrott be. Párszor volt nekem is.
2016. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom miert gondolnak ilyen sokan genitalis szemolcsre... az nem egymagaban van. Nagyon sok kerdesnel latom ezt.

Egyebkent lehet Bartolini ciszta, baratnomnek volt, kapott kupot es elmult. Nekem is volt hasonlo egy huvelygomba utan, aznap este mikor megereztem, hogy valami van, bekentem a huvelygombara kapott kenoccsel es reggelre nyoma sem volt. Bar nem tudom, hogy azt mennyire lehetne nyomkodni, szoval a szortuszo valoszinubb.

2016. febr. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!