Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanás szerű dudor a szemére...

Pattanás szerű dudor a szeméremakjakon, mi lehet az?

Figyelt kérdés
Már 3 napja ott van és egysze jobban fáj.Egy nagy dudor mint egy borsó akkora.De nemtudom kinyomni mert nagyon nagyon fáj és nagyon kemény.Mi lehet az? Mivel kezeljem? 15L

2014. febr. 20. 21:11
 1/7 anonim válasza:
Ne nyomkod! Valószínű begyulladt egy szőrtüsződ. Majd elmúlik.. Esetleg kamillával borogasd nekem az szokott segíteni. De amúgy nem értelek én 15 évesen ilyesmit simán megkérdeztem édesanyámtól nem ciki ám..
2014. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem pattanás, hanem kelés. Nyomkodni nem szabad, mert a benne lévő kórokozók a véráramba kerülhetnek, további területeket fertőzhetnek. Vannak házi praktikák a kezelésére (dunszt, paradicsomos kezelés). Az a jó, ha magától kifakad a benne lévő genny. Ha nem múlik, bőrgyógyászhoz kell menni.
2014. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

A kamillát meg a paradicsomot ki fogom probalni de a nemtudom mi az a dunszt.

Köszönöm:)

2014. febr. 20. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobban járnál ha orvos látná, mert biztosat csak ő tud mondani. Látatlanban nem lehet tudni.
2014. febr. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szőrtüsző gyulladás, magától el fog múlni. Ne nyomogasd, csak tartsd tisztán, esetleg Betadinnal fertőtlenítsd.
2014. febr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne nyomogasd, fertőtlenítővel tartsd tisztán, el fog múlni.
2014. febr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm úgy lesz:)
2014. febr. 21. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!