Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol fajhat szex kozbe a...

Mitol fajhat szex kozbe a vegbelemnel?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es most fekudtem le a baratommal nemreg. Az masodik alkalommal szex kozbe nagyon eros fajdalmat ereztem a vegbelem fele.Mitol lehet ez ? Mi baj lehet? Magatol elfog mulni? Kerlek segitsetek mert panikba vagyok esve.

2016. febr. 25. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ornitológiára el kene menned
2016. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy túl nagy még a pénisze? Véreztél is? Egy gyereknőgyógyászhoz elmehetsz ha gondolod. Fáj most is? A végbelednél érezted vagy a hüvelyedben?
2016. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meglehet, rosz helyre szurkálta. Egy lyukkal lejjebb.
2016. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet ,hogy az a problema ,hogy tul nagy ,verezni nem vereztem ,es fajni nem faj csak "aktus" kozbe. De en arra gondoltam ,hogy csak az a problema ,hogy varni kellett volna az elso alkalom utan valamennyi idot nem szabadott volna mas nap meg..sztem
2016. febr. 25. 20:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Jha es a vegbelemnel ereztem ,es a szuzesegem elvesztesekor vereztem.Azota nem
2016. febr. 25. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem kellett volna eddig várni, 11, 12 éves korban kellett volna már kezdened.
2016. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a negativ kommenteket hanyagoljuk
2016. febr. 26. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!