Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erös fájdalmaim vannak szex...

Erös fájdalmaim vannak szex közben. Mi lehet a gond? Bovebben lent

Figyelt kérdés
20 éves lany vagyok, 18 eves korom ota elek nemi eletet.Mindig fajdalmakkal jart. Kb 4 ferfival voltam eddig, nem tul sokszor. Sosem vedekeztunk, szoval lehet elkaptam valamit. Ezert elmentem dokihoz. Namost hozzatennem nem Magyarorszagon elek, igy az egeszsegugyi ellatas nagyon draga itt es teljesen közepkori. A dokim mondta hogy fertozesem van de nem komoly. Irt fel csomo gyogyszert, hüvelytablettat. Amint beszedtem a gyogyszereket par honapra ra osszejottem valakivel. Nagyon fajt az egyuttlet vele is. Megint elmentem a dokimhoz es ugyanaz tortent, gyogyszert irt. Ez kb 2x megismetlodott. Mondta,hogy ö nem tud rajtam segiteni, csak az en hibam ha tul aktiv nemi eletet elek, azt tanacsolta ne legyen partnedem es igy megkimelem magam a fajdalomtol. Es a doktornom soha nem emlitette a rákszürést. Nem kerdezte hogy voltam e,es nem vilagositott fel hogy ez fontos. Aztan most elmentem megint hozza es összegezve a panaszaimat kozoltem vele hogy akar kezdodo mehnyakrákra is utalhat. Ö persze lehülyézett hogy semmi bajom csak kepzelodok, de hogy megnyugodjak azert kiirt egy szürö vizsgalatra, es ultrahangra.Varom az eredmenyt, es gondolom semmi hibat nem talalnak. De akkor miert fajhat ennyire a szex? Tobbi tunet nem igazan van, folyasok vannak odalent de ugy tudom az normalis. Menzesz is rendben van. Ha valaki elolvassa es tud segiteni nagyon megkoszonnem

2016. febr. 25. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem értelek, miért nem mégy másik orvoshoz?


MEg melyik ország az ahol nem csinálnak rákszürést?

2016. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert nem beszelem jol az itteni nyelvet es ez az egy doki beszel magyarul. Es raadasul öt tartjak a legjobb dokinak.
2016. febr. 25. 16:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha ket eve erzed a fajdalmat nem biztos, hogy mehnyakrak.

Ha nem verzel szex kozben/utan, ha nem faj a hasad akkor nem valoszinu, nem kell egybol a legrosszabbra gondolni. Nem lehet, hogy tul szuk vagy es a partnereid nagyok?

2016. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szokott fajni alul a hasam utana kb ket napig ezert mindig megkerem a partnerem hogy legyen óvatos. A partnereim átlagos méretuek szerintem. De ha az ujjam bedugom az is kellemetlen vagy egy tampon.
2016. febr. 25. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:

"Mert nem beszelem jol az itteni nyelvet es ez az egy doki beszel magyarul. Es raadasul öt tartjak a legjobb dokinak."



Elöször is: EZÉRT (IS) kell beszéli azt a anyelvet, ahol él valaki!!!


Másodszor, ha az orvos ilyeneket mond neked, akkor nemhogy nem a "legjobb", hanem még jónak sem nevezhetö, hanem egyzerüen pancser.


Harmadszor keress másikat, a legrosszabb esetben egy barátnöt vigyél magaddal, aki segít a nyevi nehézségekben. (A vizsgálthoz ki lehet küldeni, vagy olyan helyre állítani, ahonnan nem lát téged közben)


Negyedszer, ha ennyire fájdalmas akár egy tampon is, akkor ott komolyabb gondok vannak, ezt mindenképpen ki kell vizsgáltatni.


Hol, melyik országban élsz?

2016. febr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem en valasztottam hogy itt éljek és azon vagyok,hogy elköltözzek :) Annyira beszelem a nyelvet amennyi nekem eleg, de nekem meg magyarul is nehez elmagyaraznom egy nögyogyinak hogy mi a bajom.Max majd 1-2 ev mulva elmegyek dokihoz ha már magyarorszagon elek. Addig meg igy jartam
2016. febr. 26. 10:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy addigra már nem élsz....
2016. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hüvelygomba, vagy baktérium.

Vannak vény nélküli szerek rá, de nem tudom, hogy ahol élsz,milyen néven futnak.

2016. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14:18-as: "Hüvelygomba, vagy baktérium."


Látom telepatikus képességekkel rendelkezel és így látatlanban, pár mondatból meg tudod állapítani, mi a baja a kérdezönek, amikor az orvos vizsgálatok alapján nem tudta.


A kérdezönek lehet az átalad említettek mellett még rengeteg egyéb baja, többek közt a petefészegyulladástól kezdve a cisztán keresztül akár rákos betegségig bármi.


A lehetséges okok miatt akár meddövé is válhat a kérdezö, vagy a legrosszabb esetben belehal, ha nem kezelik idöben.

2016. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!