Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanás, seb? Mivel tüntethet...

Pattanás, seb? Mivel tüntethetném el holnapig? FONTOS.

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hete mindenféle pakolást kipróbáltam, élesztőt eszek és az arcomra is kentem. Milyen módszer van, ami eltünteti vagy legalább csökkenti? Bármire vevő vagyok csak segítsetek :'(
2010. ápr. 1. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fogkrém sokat segít. Hagyd rajta kb fél óráig és írd meg az eredményt :D (Pattanásra!)
2010. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát barnitók pl nagyon jól száritják!!!és takarják is!
2010. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Egész éjszaka volt rajta fogkrém, nem segített :(

De köszönöm!!!

2010. ápr. 1. 11:58
 4/13 A kérdező kommentje:
A barnítótól foltos lesz az arcom, nem?
2010. ápr. 1. 11:58
 5/13 anonim válasza:
54%
bazz hány éves vagy? mert ha serdükő akkor probálhatod akármivel nem fog elmulni...korral jár
2010. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
17
2010. ápr. 1. 12:08
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársamnak folyamatosan tele voltak.És az avontól kezdte venni azt hiszem a legolcsóbbat.De nem az a barna-barna barnitóra kell gondolni!!! S akkor nem lesz foltos, hanem azokat a halvány barnát kell kipróbáld. De tuti h használ mert nagyon jól leszáritja!!Én is közbe azt teszek rá!
2010. ápr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Én a szülés után , a hormonális változások miatt lettem tele pattanásokkal.

A Sudocrem nevű antiszeptikus (gyulladáscsökkentő és hámosító) kenőccsel kezeltem, és nagyon gyorsan gyógyultak. Ezt pelenkakiütésre ajánlják egyébként, én úgy voltam vele, hogyha egy baba fenekére jó, akkor kárt nem tehet, de elég drága. (am nagyon kevés kell belőle, tehát gazdaságos) Ami olcsóbb, és ugynígy beválhat, a Bepanthen és a Neogranormon, mindhármat patikában tudod megvenni.

2010. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de még várom mindig a válaszokat, minél több annál jobb :)
2010. ápr. 1. 12:33
 10/13 anonim ***** válasza:

sszia

nekem a garnier pure szépen rendbe tette a bőrömet, alig 1 hét alatt. Nem gondoltam volna mert 19 éves létemre hatalmas aknés pattanásaim voltak már hónapok óta, és kezelhettem akármivel, mehettem kozmetikushoz...akkor is ott voltak. Szóval próbáld ki a garnier pure termékeket.

2010. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!