Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap egy nagy piros pattanás...

Tegnap egy nagy piros pattanás nőtt a 10 hós babám arcára. Ma már sárga a teteje. Mivel "tűntethetném" el róla? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem evett új ételt talán foga jön?! Attól lehet? Elég csúny neki mégis ételre gyanakszom. De csak egy pötty van rajta. Tegnap reggel így ébredt. Még szopik de én sem ettem új ételt.
2010. márc. 17. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos nem a foga,a kajától nem lehet, az ételallergia nem így jelentkezik.ne piszkáld,ha 2nap múlva nem múlik,akkor vidd el a dokihoz.
2010. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, a lányomnak a homlokán van:))))

Bocsi, de nem tudok érdemi válasszal szolgálni, én nem piszkálom, majdcsak elmúlik:)

2010. márc. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ok köszi.

De két napmúlva miért vigyem orvoshoz? Nem fog kiröhögni ha egy pattanással beállítunk hozzá?

2010. márc. 17. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, azt mondta a védőnénink, hogy vékonyan kenjük be Sudocremmel. Szépen leszáradt, és nyoma sincs.
2010. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

na és aki sima tejkiütéssel vagy pelenka kiütéssel viszi viszi dokihoz? Azokról nem is beszélve,akik azért viszik el a gyereket,mert 1x hígabb a széklete... na,ezeket kinevetik.

az első válaszadó voltam.

2010. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha bizonytalan vagy, mindenképpen vidd el orvoshoz. Megnézi, mond valamit, azzal is okosabb szerintem semmiképpen sem ciki. Másrészt éppen a napokban olvastam hogy nem csak ételallergia van, hanem valami ahhoz hasonló betegség is, most nem jut eszembe a neve, az is okozhat, nem azonnal, hanem hosszabb távon. Mindjárt rákeresek merre láttam, hátha megtalálom.
2010. márc. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Étel érzékenység vagy étel-intolerancia a neve a betegségnek, amiről az előbb írtam. Ez más, mint az allergia, bár én is csak olvastam, hogy sokféle tünete lehet, ezek között bőrbetegségeket is felsorolják egyébként itt:

[link]

de mondom, a legbiztosabb, ha orvost kérdezel meg a kisgyereked konkrét esetéről, esetleg kérdezz rá erre is.

2010. márc. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!