Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szeméremdombomon egy pár...

A szeméremdombomon egy pár hónapja megjelentek világos barna (a bőrszinemtől épp csak egy árnyalattal elütő) foltok. Valakinél előfordult már ilyen? Ez utalhat valamilyen betegségre? 17\L

Figyelt kérdés
Ùgy gondoltam hogy biztos semmi komoly, de mostmár sötétebb és kezd elég zavaró lenni. Nem dudorodik ki, és nem is fáj.
2016. febr. 29. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb. mennyi ilyen folt jelent meg? Ha csak 2-3 szerintem nem lehet gond, nekem pl. 3 barna pöttyöm is van ott évek óta, ami olyasmi, mint az anyajegy. De ha több van akkor szerintem mindenképp nézesd meg egy orvossal. 17/L
2016. febr. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legbiztosabb, ha megmutatod bőrgyógyásznak.


Nekem is vannak barnás foltjaim, makacs szőrtüszőgyulladás után maradnak meg, minél többet piszkálom az eredeti sebet (rossz szokás) annál sötétebbek, kb fél-3/4 év alatt eltűnnek.

Szóval szőrtelenítéstől is kialakulhatnak ilyen foltok.

2016. febr. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!