Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Világos színű széklet a...

Világos színű széklet a terhesség elején mire utalhat?

Figyelt kérdés
Volt egy terhességem amikor egész világos székletem volt kb 5. héttől folyamatosan, de sajna 6. hét után elvetéltem, így akkor nem kérdeztem meg orvost erről. Most lehet megint terhes vagyok, eszembe jutott ez a dolog és félek hogy mit jelenthet, és ismétlődhet-e. Szültem már kétszer, akkor nem volt ilyen problémám terhesség alatt.
2016. jan. 25. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak világosbarna székleted volt, és az állaga nem változott, akkor szerintem nincs jelentősége. Ha színtelen volt, akkor utalhat bizonyos betegségekre, de erről orvost kérdezz! Ha nyákos, híg, laza volt, akkor valószínű elkaptál egy fertőzést, lehet, ettől is vetéltél el akkor?

Szerintem ne parázz, pláne, hogy két szülésen már túl vagy, ha elmégy dokihoz, említsd meg, de nem törvényszerű, hogy összefüggjön a terhességgel.

2016. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ettél sok zsírosat?
2016. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A vetélés vérömleny miatt volt, és a székletem a missed ab után rögtön normális lett, ezért gondolom hogy valami terhességi nyavalya. Sok zsírosat biztosan nem ettem mert már 4. héttől hányingerem volt mindentől :-)
2016. jan. 25. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!