Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez? 12 éves vagyok,...

Miért van ez? 12 éves vagyok, még rendezetlen a mensesem. Még nem állt be a ciklus, sem az, hogy hány napig tart.

Figyelt kérdés
Meg volt az 5 nap ..Éjszaka egy csepp vér sem volt a betéten...De ma mikor elmentem wc-re véres volt.Mitől van az,hogy este nem jött meg?

2016. febr. 29. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert 5. napon vagy. 12 évesen még nem is kell rendszeresen ciklus.
2016. febr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsikém! 16 éves korodig is lehet akár rendezetlen. Ha azután is rendezetlen, keress egy orvot. Viszont 12 évesen? Sokaknak meg se jön ilyen korán, nemhogy rendezett legyen. Egyébként nagy eséllyel azért nem volt éjszaka véres, mert már mozogtál annyit. Ha mozogsz általában intenzívebben szokott folyni. Ezt majd megtapasztalod. Reggelre vagy kifolyik magától, vagy a forgolódás még rásegít.
2016. febr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat....
2016. febr. 29. 14:34
 4/5 anonim válasza:

Éjszaka a szervezeted nyugalomban van. Ilyenkor minden lelassul, mert pihen. A menzeszed is, hogy ügy mondjam. Az utolsó 1-2 napban nekem is csak nappal van meg, idézőjelben.

Normális, ha rendszertelen. Nekem még 15 évesen is rendszertlen volt.

Plusz ez mindenkinek egyéni.

Nagyon fiatal vagy még. Ne izgulj:)

2016. febr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mert 12 éves vagy. 18 éves korodig kell kialakulni a szabályos ciklusnak.
2016. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!