Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas menstruáció, ti mit...

Fájdalmas menstruáció, ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

Nagyon fájdalmas menstruációm van, fetrengek, üvöltök, a falat kaparom, hányingerem van, sírok, nem találom a helyem, forgolódok, Naponta több cataflamot veszek be, de csak ideiglenesen mulasztja a fájdalmat.

Mi lenne a jó rá? Fogamzásgátlót nem szedhetek, felírt valami mást, azt meg kihánytam, más nincs, magánorvosokat is megjártam.

Valakinek valami praktika, hogy hogyan éli túl a keserves napokat?



2016. febr. 29. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ligetszépe kapszula folyamatosan egész hónapban, és aszpirin görcs, rosszullét esetén.
2016. febr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aszpirin, algoflex, algopyrinre allergiás vagyok..
2016. febr. 29. 16:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász. Nagyon fájdalmas menstruáció oka lehet endometriózis, ciszta, mióma.

Én egyszerre két gyógyszert szoktam bevenni egy No-spa-t és egy Algopyrint. De még akkor, amikor csak éppen hogy elkezd fájni. Akkor jó. Ha már akkor veszem be, amikor fáj, akkor nem használ.

2016. febr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyik pillanatban nincs bajom a másikban gorcsolok, szóval nincs ilyen átmenet..
2016. febr. 29. 16:32
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor vedd be reggel, amikor felkelsz
2016. febr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha az aszpirinre allergiás vagy, akkor a Cataflamot se szedd, mert keresztallergiát okozhat. Ebben az esetben a Papaverin simaizom görcsoldót ajánlom neked. A Ligetszépe hatását ne becsüld alul.
2016. febr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a homeopátiás természetgyógyász készítményekben. Külföldön élek, itt kicsit másabb a rendszer...
2016. febr. 29. 16:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet mit tenni ,ha semmi se jó
2016. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is iszonyatosan fáj,amikor meg van én már,amikor el kezd fájni egy nagyon kicsit is,beveszek egy algoflexet meg egy nospat es akkor elmúlik de 3percig szenvedek ameddig el nem kezd hatni ha allergiás vagy rá akkor nem tudok mit ajánlani maximum az orvos egy nagyon eros fájdalomcsillapító tt tud adni neked.
2016. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is iszonyatosan fájdalmas! Én Algofelx M-et szedek rá,és nagyon jó!
2018. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!