Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért rikító színű minden...

Miért rikító színű minden egészségügyi betét csomagolása?

Figyelt kérdés

Naturellát használok általában.

Ez a kedvencem, de miért neonzöld? Hogy már kilóméterekről is látszódjon a zsebemből? Hogy csak akkor vehessem elő, ha senki nem figyel?

Persze, természetes dolog, nincs ebben semmi ciki, blabla... de ezt magyarázd meg egy 16 éves fiúbak.


Az always-osak pinkek, narancssárgák...


Komolyan annyira fájna, ha nem neon árnyalatúak lennének?

Mi a baj a kékkel?(oké, van, hogy az éjszakai kék... de az éjszakai) vagy felőlem lehet zöld. De miért rikító?


Ha van ennek valami oka, kérlek világosítsatok fel.

Köszi:)



2016. febr. 29. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Nem hinném, hogy ennek van oka. De ha annyira zavar, léteznek ilyen pici betét tartó dobozok, neszeszerek. Szerezz be egy olyat, és abba rakd a betétet. Vagy magadnak is tudsz varrni egy darab textilből. Vagy akár egy kettéhajtott papírlap közé vagy egy borítékba is becsúsztathatod a betétet, úgy nem látszik. Komolyan, nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne elbújtatni valahogy!
2016. febr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Hát pl. az amit én használok (always) egészen világos rózsaszín, nincs benne semmi rikító. Van még itthon Libresse, ami fehér, világos rózsaszín és kevés zöld virágmintával, ez sem feltűnő és találtam teljesen fehéret is, szerintem az Naturella, csak kidobtam a csomagolását. Nézz körül a boltokban, egyáltalán nem mindegyiknek rikító a csomagolása.
2016. febr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A marketingesek szerint ezt jelenti a "diszkrét". Valójában csak figyelemfelkeltő, mert így nagyobb eséllyel veszed le a polcról a boltban, mint a fehéret vagy a pasztellszínűeket.
2016. febr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Ez csalogatàs ,minnél színesebb annál csalogatóbb.De igen ,az első jól mondta ,ha zavar válassz neszeszert. 😊
2016. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!