Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyogykaparas utan 2es fel...

Gyogykaparas utan 2es fel hettel normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ket es fel hettel ezelott voltam gyogykaparason, elhuzodo verzes miatt. Ket hetig itthon voltam, majd most, hogy elkezdtem dolgozni(nagyon sokat setalok a munkambol adodoan) enyhe pecsetlo verzest eszleltem, aztan ma mar erosebben verzek, de nem olyan eros mint egy menstruacios verzes.

Ez normalisnak mondhato? Hetfon kell telefonalnom a szovettan eredmenyeert, akkor tudok leghamarabb rakerdezni erre. Remelem tudtok nekem ebben segiteni addig is.

Koszonom!!



2015. nov. 5. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy 6 hétig bármilyen vérezgetés normális, de a menstruáció erősségű az első 4 hétben nem.

Nem mostanában menstruálnál egyébként is?

2015. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert elvileg akkor amikor mutottek 'kellett volna' megjonnie, de akkor mar egy honapja vereztem...szoval igazabol azt sem tudom egyebkent mikor kellene megjonnie. Sajnos nem mondtak semmit amikor haza engedtek, a kezembe nyomtak a zarojelentest es mar ott sem volt az orvos. :(
2015. nov. 5. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Más problémád nincs? Fájdalom? Görcs? Bármi fertőzésre utaló jel, pl. bűzös vérzés/folyás?
2015. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi mas problemam, csak ez a verezgetes idegesit, mivel mutet utani nap mar elis mult s azota nem is jelentkezett csak most, hogy elkezdtem dolgozni. :( Nemtudom osszefugg e egyatalan.
2015. nov. 7. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!