Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, de a...

Késik a menstruációm, de a terhességi teszt negatív. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Van egy appom, abban vezetem a cikusom azóta, hogy 10 év folyamatos szedés után abbahagytam a fogamzásgátlót (tavaly április óta nem szedem), és aszerint már 5 napja késik. Mivel a ciklusaim 26-30 nap között ingadoznak (ez amúgy normális, nem?), nem tudom, hogy nem a legutóbbihoz viszonyítja-e, amikor is előbb jött meg a kelleténél, de mindenképp késik már. Ma reggel csináltam tesztet, de sajnos negatív. Nem tudom, mi lehet a baj.


Egyébként tavaly a tablettaelhagyás után 20 nap késéssel, de megjött, azóta pedig magától szépen beállt, ezért azt gondoltam, egészséges vagyok, csak idő kérdése, hogy összejöjjön a baba. Így már kezdtem örülni, hogy terhes vagyok, de a teszt eléggé letört és aggódom. (Dokihoz csak hónap végén tudok menni elvileg. :-/)



2016. márc. 2. 08:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és: hólyaghurutom volt kb. 2 hete,olyan,hogy vért pisiltem, de szedtem rá gyógyszert és elmúlt. Olvastam, hogy kemény edzéstől és idegeskedéstől is kimaradhat, de előbbi nem volt, utóbbi is csak szokásos mértékben.
2016. márc. 2. 08:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom antibiotikumot kaptál, attól simán késhet.
2016. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, Sumetrolimot, de azt sajnos már sokszor kellett szednem, csak ilyen jellegű "felfázásom" nem volt még.
2016. márc. 2. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!