Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta abbahag...

Fogamzásgátló tabletta abbahagyása után kinek mikor jött meg először a menstruációja?

Figyelt kérdés

Olyanok véleménye érdekelne elsősorban, akik több évig szedtek fogamzásgátló tablettát.

Mennyi idő után jött meg először a menzeszetek, illetve mennyi idő után lett rendszeres? Negatív élmény, mellékhatások ezzel kapcsolatban?


2016. márc. 2. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én decemberbe hagytam abba, a következő mensim pontosan jött meg! Viszont azóta (január+február) már 4x megjött újra! Igaz mind csak 3-4 napig tartott. Egy évig szedtem amúgy.
2016. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én most azzal küzdök, hogy nem jött még meg az első önnálló mensim. 5-6 évig szedtem folyamatosan (Lyndinette), tavaly decemberben hagytam abba. Januárban még megjött, februárban nem, márciusban doki felírt egy gyógyszert ami 5nap szedés után beindította. Na most április vége van, 1-1,5 hete kellett volna megjönnie, de eddig semmi. Jövő héten visszamegyek dokihoz.:-( (Terhesség szinte 100%-ig kizárva) Kicsit aggódom is, bár amikor márciusban megultrahangozott a doki, azt mondta nem lát semmi elváltozást... Remélem mielőbb normalizálodik a dolog, szeretnénk belevágni a babaprojektbe :-)
2016. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso valaszolotol kerdeznem,hogy mennyi ido utan allt vissza minden a normalis kerekvagasba? Sajnos most en is ebben a cipoben jarok :(
2016. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálam nincs olyan hogy normális kerékvágás :D mindig is rendszertelen volt, éppen ezért most újra szedem :)
2016. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!