Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom mitől van soha nem...

Nem tudom mitől van soha nem volt még ilyenem. Lentebb megtaláltok mindent. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Febr.25-én jött meg a menstruációm, és még mindig megvan (márc.03). Erős vérzés, ahogy a színe is. Nagy nyálka darabok vannak benne soha nem volt még ilyen, hogy ilyen sokáig meglegyen, és nyálkadarabok legyenek benne. 17 éves vagyok! Semmi alhasi görcs nincs az eleje óta. Múlthónapban is pontosan 25-én jött meg. Mit csináljak? Mi lehet ennek az oka?

2016. márc. 3. 09:17
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Arra gondoltál már, hogy elmész egy orvoshoz?


17 évesen már tudhatnád, hogy konkrét eseteknél nem a közönséget kell megszavaztatni, hanem el kell menni ahhoz a szakemberhez, aki megvizsgál, és konkrét választ tud adni a kérdésedre.

2016. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen kepzeld. Nem disznek irtam ide, hanem kivancsi voltam valakivel esetleg tortent mar ilyen, es hatha segit nekem valamennyit.
2016. márc. 3. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha januárban is 25én kezdődött, akkor a 32 napos ciklus picit hosszú, de ha mindig ennyi akkor nem gond.

Ha most először fordul elő akkor még a doki se tud okosabb lenni, mert előfordulhat. Nekem is van hogy erősebb. Bár az endometrium darabjai mindig benne vannak, hol több, hol kevesebb. Attól függ milyen vastagra épült fel abban a hónapban. Mivel nem görcsöltél, lehet lassan indult be a leválása és azért tart még most is.

Ha a következő is ilyen lesz vagy a vérzés 10 napnál tovább tart, akkor tud segíteni. Ad vérzéscsillapítót, de csak indokolt esetben fogadnak :\

2016. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ergam cseppel lehet a vérzést csillapítani. Ehhez doki kell. Egyébként még várhatsz pár napot, és ha nem csillapodik a vérzés, akkor viszont el kell tényleg menni az orvoshoz.
2016. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valszokat! :)
2016. márc. 3. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen néha előfordul,van hogy 10-12 nalig is eltarthat akár.Várd meg hogy vége legyen és ha következő menzeszkor is ezt tapasztalod menj el nődokihoz.
2016. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Koszonom :)
2016. márc. 4. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!