Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hüvelyi folyásom...

Mitől lehet hüvelyi folyásom sok (olyan, mintha bepisiltem volna)?

Figyelt kérdés
1-jén délelőtt együtt voltam a párommal védekezés nélkül,este problémás menstruáció miatt nőgyógyásznál voltunk tegnap vérfolt volt a bugyimon délelőtt meg megint együtt voltunk úgy a párommal és ma meg ez van és zavar. Elvileg február 29-től van termékeny időszakom és 5-én ovulálok de egy másik naptár szerint meg 8-án kell termékenynek lennem. Az 5-ét azt hiszem az utolsó 3 hónapból számoltak ki az alkalmazás a 8-at meg a másik az összes felvittből

2016. márc. 3. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia:) eső körben nyugodj meg:)

Hány éves vagy/vagytok?

Biztosan folyás? nem lehet hogy felfáztál, vagy enyhe inkontinenciád van és ténylegesen egy kis pis kerül a bugyiba?

a vérzés meg lehet hormonháztartás megborulása:)


DE! ez lehet a terhesség jele is, bár ahogy eddig olvastam, úgy szűrtem le, hogy az nem olyan korai jel, bár ki tudja mindenkinek más. Szerintem, a hát közepe táján csinálj egy tesztet reggeli vizelettel a biztonság kedvért:) remélem tudok segíteni, ha szeretnéd a gondolat menetet folytatni nyugodtan írj privátot:) remélem tusok segíteni:) sok szerencsét:)

2016. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!