Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai nap volt egy szintelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilgirl320 kérdése:

A mai nap volt egy szintelen, szagtalan folyásom, mintha bepisiltem volna, ez jelentheti azt hogy terhes vagyok? 1 hete voltam a barátommal és megszakitásos szex volt és tuti nem került belém semmi. Mitől lehet még ez a folyás ha nem terhességtől?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 21:21
 1/6 nielindi ***** válasza:
jo lehet a pasid, ha még előváladéka sincs...
2011. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát pedig igenis jo.. :) ;) ki mondta hogy nincs???? de azért már kicsit tapasztalt ahhoz hogy tudja mikor mi van .. ;)
2011. jan. 24. 21:27
 3/6 RaksashaGirl ***** válasza:
Hát igen, de az előváladékban vannak spermiumok.. Úgyhogy kisebb az esély mintha belédélvezett volna, de könnyen meglehet.. Majd három hónap múlva rájössz.. De vennék egy terhességi tesztet a helyedben..
2011. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De azt csak 2 hét után lehet kimutatni a teszttel, nem igaz?
2011. jan. 24. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
a folyás természetes nekem is volt már. nem jelenti azt h terhes vagy.sőt 1 hét után még nincs is sok jele! De máskor védekezzetek gumival ,mert igaz,h az előnedvben van spermium! De szerintem nem vagy terhes!Bár ha nem jön meg,vegyél tesztet!Puszi
2011. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kielégítő válaszodat, ha nem fog megjönni akkor veszek egy tesztet, Szia :)
2011. jan. 25. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!